تا به حال شده یک تصویر در جایی دیده باشید و بخواهید تصاویر بیشتری از آن را ببینید؟ این تصویر ممکن است تصویر یک استایل و تیپ خاص، یک تصویر برای قرار دادن در مقاله تان یا یک تصویر برای تولید محتوا ی شبکه های اجتماعی شما باشد.
چگونه می توانید عکس های بیشتری ببینید؟ خب پاسخ این سوال بسیار ساده است با استفاده از قابلیت lenz پینترست می توانید تعداد بسیار زیادی عکس مشابه با عکسی که دارید پیدا کنید. در این مقاله به صورت تصویری آموزش سرچ کردن عکس در پینترست را آموزش خواهیم داد.
اگر با اپلیکیشن پینترست آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله پینترست چیست را بخوانید و یک اکانت در این اپلیکیشن محبوب بسازید.

سرچ عکس در پینترست در گوشی

۱) ابتدا از طریق گوشی وارد اکانت خود شوید و روی قسمت ذره بین پایین کلیک کنید.

۲) سپس در قسمت بالا که کادر جست وجو قرار دارد بر روی آیکون دوربین کلیک کنید. در صورتی که برای بار اول است اینکار را انجام می دهید روی گزینه Enable camera access ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید: چگونه در اینستاگرام درآمد داشته باشیم

۳) عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید. حتی می توانید در لحظه از شی یا چیزی که دوسدارید عکس بگیرید تا عکس های مشابه آن را ببینید.

۴) بعد از دیدن عکس های مشابه، عکس مورد نظرتان را انتخاب کنید.

۵ ) اگر نیاز دارید نتایج بیشتری از این عکس ببینید در گوشه سمت راست تصویر یک آیکون ذره بین می بینید با کلیک بر روی آن قابلیت visual search فعال می شود.

۶) کادری که برای شما نمایش می دهد را جا به جا کنید تا تصویر مرتبط تری را ببینید. بعد از پیدا کردن عکس مورد نظر بر روی save کلیک کنید تا عکس در پروفایل شما ذخیره شود.

۷) برای آنکه عکس انتخابی را دانلود کنید باید بر روی سه نقطه کلیک کنید.

۸) در بین گزینه های مختلف گزینه دانلود را انتخاب کنید و حتی می توانید این عکس را با بقیه به اشتراک بگذارید.

سرچ عکس در پینترست در ویندوز

راه دیگر جست وجو و پیدا کردن عکس در پینترست استفاده از سرچ آن است. برای اینکار بر روی ایکون ذره بین کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: معنی دارک در فضای مجازی

برای سرچ عکس در پینترست در ویندوز در صفحه ای که برایتان باز می شود در کادر جست وجو کلمه یا موردی که به دنبال آن می گردید را سرچ کنید تا نمونه تصویرهایی از موضوعی که به دنبال آن هستید ببینید.

در بالای تصاویری که پینترست به شما نشان میدهد گزینه هایی وجود دارد که کمک می کند سرچ شما دقیق تر شود.

بعد از انتخاب تصویر می توانید آن را با گزینه save در پروفایل خود ذخیره کنید یا حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 نظرات

بدون نظر