تین نیوز

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شرکت های دانش بنیان فعال در صنعت پست با آموزش و اطلاع رسانی به مردم می توانند در ارتقای این صنعت نقش آفرین باشند.

به گزارش تین نیوز به نقل از بازار، شهریار افندی زاده معاون حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی در اختتامیه نخستین نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته، به بیان اهداف نمایشگاه پرداخت و آن را آغاز یک تحول اساسی در این صنعت خواند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه صنعت پست با حمل ونقل ترکیبی متحول می شود، گفت: پست و حمل ونقل از صنعت هایی هستند که در ارتباط تعاملی با یکدیگر قرار دارند.

افندی زاده ادامه داد: هر تغییری در حمل ونقل موجب تغییر در صنعت پست می شود، اگر در حمل ونقل از فناوری نوین و تجارت الکترونیک استفاده شود در صنعت پست نیز نیازها برآورده می شود.

وی تجارت الکترونیک را از اهداف تمام کشورهای پیشرفته خواند و افزود: خدمات اینترنتی از خدماتی است که مورد استفاده تمام صنایع است.
افندی زاده افزود: ما در صنعت پست باید قادر باشیم از تجارت الکترونیک به بهترین شکل استفاده کنیم و حمل ونقل نیز ارتباط مستقیم با این صنایع دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعت حمل ونقل و صنعت پست عضوهای مهمی از زنجیره تامین و توزیع می باشند که اعتماد مشتری را به همراه دارند.

معاون وزیر راه اضافه کرد: به نظر دستاورد این نمایشگاه بهره گیری از صنایع برای این منظور است که بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان عرضه کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: رهگیری محصولات، بهینه سازی مسیر به کمک سیستم حمل ونقل ، مدیریت انبارها و مراکز توزیع به کمک فناوری و سیستم امنیت کالا در این نمایشگاه می توانند مورد ارتقا قرار گیرند.

افندی زاده افزود: وزارت راه و شهرسازی تمام زیرساخت های حمل ونقل را در اختیار دارد و می تواند در حوزه حمل ونقل کمک زیادی به توسعه پست داشته باشد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه نشان می دهد چه صنایعی می توانند پیش رو باشند، گفت: صنایع وابسته باید در مسیر ارتقای صنعت پست؛ سرعت پیشرفت خدمات رسانی را افزایش دهند.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 نظرات

بدون نظر