بسیاری از کسب‌وکارها همواره به دنبال نوآوری در اعطای هدایای تبلیغاتی خود هستند. در رابطه با این موضوع، کسب‌وکارهای مربوط به خودرو نیز مستثنی نیستند. امروزه به رغم گسترش نیازهای انسان، هدایای تبلیغاتی مرتبط با خودرو پای خود را از آفتابگیر تبلیغاتی فراتر گذاشته‌ و کالاهای متنوعی را وارد این عرصه کرده است.

 1. سطل زباله خودرو

یکی از مهم‌ترین وسایل شخصی که هر فرد با آن سروکار دارد ماشین اوست. ممکن است حتی بی راه نباشد اگر بگوییم برخی از افراد به اندازه‌ای روی خودروی خود حساس هستند که آن را اتاق دوم خود می‌دانند. بر همین اساس خودرو نیز بسیاری از موارد برای نظافت و نگه‌داری از یک اتاق را نیازمند است. از جمله این وسایل جهت حفظ نظافت، سطل زباله خودرو است.

استفاده از سطل زباله در خودرو به قدری ضروری به حساب می‌آید که نبود آن به صورت فوری به چشم می‌آید. دور انداختن رسید خرید، ته سیگار، دستمال کاغذی، بسته‌بندی خوراکی و … همه از مواردی است که روزانه با آن سروکار داریم و در صورت نبود مکانی برای حذف آن‌ها ناچار به آلوده کردن محیط خودرو و یا محیط زیست می‌شویم.

همین الزام سبب شده است کسب‌وکارهای مربوط به خودرو  از این نیاز اساسی افراد غافل نمانند و سطل زباله خودرو را به صورت تبلیغاتی عرضه کنند.

 2. آفتابگیر تبلیغاتی

بدون شک کسب‌وکارهای متنوعی هستند که از آفتابگیر تبلیغاتی برای هدیه به مشتریان خود استفاده می‌کنند. البته که آفتابگیر هدیه‌ای کاربردی و مورد نیاز عمده افراد جامعه به شمار می‌رود. اما ارائه آن از شرکتی که به موضوع اصلی کالا نزدیک باشد، تاثیرگذاری بیشتری را به همراه دارد.

آفتابگیر تبلیغاتی

اهدای آفتابگیر تبلیغاتی از سوی کسب‌وکارهای مربوط به خودرو به دلیل ماهیت نزدیک با موضوع کار سبب می‌شود تا افراد به مشتری دائمی شما تبدیل شوند. جلب توجه‌ای که آفتابگیر تبلیغاتی در نظر افراد دارد می‌تواند مانند یک بیلبورد تبلیغاتی عمل کند. نمایش دائمی این بیلبورد باعث می‌شود تا افراد در صورت نیاز به کالا و خدمات خودرو در گزینه اول بر روی شرکت اهدایی این آفتابگیر حساب کنند.

3 . فلاسک هوشمند

امروزه بسیاری از افراد زمان زیادی از طول روز را در بیرون منزل هستند. نوشیدن چای گرم در روزهای سرد و آب خنک در روزهای گرم یکی از نیازهایی است که افراد به دنبال آن هستند. فلاسک هوشمند با دارا بودن درجه دماسنج دیجیتال همان هدیه لوکس و باارزشی‌ست که کسب‌وکارهای مربوط به خودرو می‌توانند به کاربران خود عرضه کنند. درج لوگو بر روی این همواره همیشگی سبب می‌شود تا افراد به هنگام استفاده از آن نام شرکت شما را به خود یادآوری کنند.

4 . تراول ماگ

گزینه بعدی در اهدای هدایای تبلیغاتی که می‌تواند هدیه‌ای بسیار هوشمندانه از سوی کسب‌وکارهای مرتبط با خودرو باشد، تراول ماگ  است. کاربرد تراول ماگ به مانند فلاسک هوشمند برای جابه‌جایی نوشیدنی و حفظ دمای آن استفاده می‌شود. این وسیله در برخی از مدل‌ها ظاهری شبیه به لیوان دارد. بر همین اساس استفاده از آن و نوشیدن مایع درون آن بسیار ساده‌تر از فلاسک است. این همراه همیشگی نه تنها در خودرو که می‌تواند در خریدهای روزانه، مسافرت، هنگام کار و … مورد استفاده قرار گیرد.

به دلیل همه‌گیر شدن استفاده از این کالای لوکس، تراول ماگ می‌تواند هدیه‌ای مناسب به ویژه از طرف کسب‌وکارهای مربوط به خودرو باشد.

تراول ماگ

5 . بخور سرد

بخور سرد یکی از کالاهایی است که در مکان‌های مختلفی به چشم می‌خورد. در این بین نوع فندکی آن نیز برای خودرو عرضه شده است. بخور سرد دستگاهی است که وظیفه تامین رطوبت محیط را بر عهده دارد. بخور سرد به ویژه برای کنترل علائم آلرژی، بیماری‌های ریوی، کاهش بیماری سرماخوردگی، کاهش خشکی پوست، کاهش خشکی چشم و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکان استفاده از اسانس در این دستگاه از دیگر ویژگی‌های جذابی است که باعث خوشبو شدن محیط نیز می‌گردد. بر همین اساس دستگاه بخور سرد تبلیغاتی خودرو یکی از هدایایی است که جذابیت بالایی را دارد است.

از چه شرکتی هدایای تبلیغاتی تهیه کنیم؟

هدف از اهدای هدیه تبلیغاتی می‌تواند برای کسب‌وکارهای مختلف متفاوت باشد. از برندینگ و بازاریابی در برندهای کهنه‌کار تا معرفی محصول و خدمات در کسب‌وکارهای نوپا را می‌توان دلایل استفاده از هدیه تبلیغاتی به شمار آورد.

اگر شما نیز به دنبال صاحب یا مدیر بخشی از کسب‌وکارهای مربوط به خودرو به دنبال صرف هزینه‌ای مناسب برای هدیه تبلیغاتی هستید، همواره باید به مرتبط بودن هدیه خود و زمینه شرکت‌تان توجه ویژه داشته باشید.

یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده هدایای تبلیغاتی، شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش است. برای بررسی محصولات و مشاوره رایگان به وبسایت این شرکت مراجعه فرمایید و یا با شماره تلفن 02188308440 تماس بگیرید.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 نظرات

بدون نظر